#3 Adam Rojček - automechanik, ktorý naháňa najrýchlejších zjazdárov sveta
31:18

#3 Adam Rojček - automechanik, ktorý naháňa najrýchlejších zjazdárov sveta

29.06.2020

Adam Rojček je aktuálne najrýchlejší bajker na Slovensku, chalan, čo cez deň robí v otcovom autoservise, poobede trénuje a napriek tomu skončil na sveťáku v Maribore TOP20, iba  5 sekúnd za víťazom...

Podcast MTB Podcast_by Mountain Lovers je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: jurrasic
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.