Všetko o tradičnej čínskej medicíne. Ako vyzerajú prijímačky a štúdium?

27.08.2020
Nikdy som si nevedel predstaviť, ako sa študuje tradičná čínska medicína. Pomôže mi Google? Musím študovať v Číne a vedieť po čínsky? Ako vyzerajú prijímačky a záverečné skúšky a môže byť aj európan dobrý terapeut tradičnej čínskej medicíny? Na tieto odpovede už otázky poznám, pretože som sa skvelo porozprával s Jurajom Lahučkým, terapeutom tradičnej čínskej medicíny.

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK