Môže sa značkár turistického značenia stratiť v lese?

18.06.2020
Prečo majú turistické značky červenú, modrú, zelenú a žltú farbu, a nie inú? Prečo máme jedno z najlepších značení na svete? Môže sa značkár turistického značenia stratiť v lese? Čo mám robiť, keď chcem označkovať novú turistickú trasu? Nielen na tieto otázky mi dala odpoveď šéfka turistických značkárov na Slovensku, Eva Škutová. Ďuro z Hemendexu.

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK