Čo robiť, aby sme nemali skládku za domom? Ako separovať odpad správne? (Podcast Ďura z Hemendexu)

16.04.2019
Nevedel som, že papierový obal z vajíčok nepatri do papierového odpadu. Nevedel som, že rozbité okno nepatrí do kontajnera so sklom. Nevedel som, že do auta, ktoré zváža odpad, sa zmestí viac druhov odpadu bez toho aby sa pomiešali. Preto som rád, že sme si sadli s Radoslavom Oliverom Košíkom generálnym riaditeľom spoločnosti JRK. A všetko som to vrhol do tohto podcastu.Ďuro z Hemendexu

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK