Mám doliať pohár najprv manželke, mame alebo svokre? (Podcast Ďura z Hemendexu)

27.02.2019
Mnohé zásady sú nám známe, ale aj tak sa nám stane, že ich nedodržiavame. Etiketa, alebo protokol, robí náš život lepším, tak prekročme šedú zónu a pustime si do života noblesu. To sú slová odborníčky na dejiny diplomacie a protokolu, Márie Holubovej. Je galantnosť na Slovensku sexizmom? Mám doliať pohár najprv manželke, mame, alebo svokre? Viete si predstaviť, že by ste niekomu po kýchnutí nepovedali „na zdravie“? A prečo pri stretnutí s kráľovnou Spojeného kráľovstva nemusíme dodržiavať kráľovský protokol, aj o tom je podcast Ďura z Hemendexu.

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK