Stará múdrosť hovorí: „Popršalo, budú rásť huby“, ale kedy? (Podcast Ďura z Hemendexu)

26.06.2019
Keď v pondelok poprší, treba ísť do lesa vo štvrtok? Alebo, ako rýchlo rastú huby? Kam sa skryli, keď je v lese krásna vôňa, ale nikde ich nevidím? Rád chodím na huby a myslím si o sebe, že som odborník amatér, ale stretnutie s Ivonou Kautmanovou, mykologičkou Slovenského národného múzea, bol zážitok. Ďuro z Hemendexu.

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK