Čo by sa stalo, ak by na naše volanie do vesmíru niekto odpovedal? (Podcast Ďura z Hemendexu)

18.07.2019
Milujem sci-fi literatúru a fascinuje ma vesmír, ale schopnosť naplno pochopiť fyziku som nedostal a ani nezískal. To mi však nebráni v tom, aby som hľadal odpovede na svoje „silné“ otázky. Prečo hľadáme planéty, na ktorých by bol možný život? Čo keď je iná civilizácia menej vyspelá ako tá naša? A čo by sa stalo, ak na naše volanie do vesmíru, niekto odpovedal? Som rád, že mi odpovedal bývalý šéf Astronomického ústavu SAV a v súčasnej dobe vedecký tajomník Astronomického ústavu SAV Martin Vaňko. Pre mňa to bol zážitok. Ďuro z Hemendexu https://www.expres.sk/kategoria/podcast-dura-z-hemendexu/

Podcast Možno hlúpe otázky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK