#022 – Testujeme ruskú vakcínu! Oživujeme Československo!
02:01:27

#022 – Testujeme ruskú vakcínu! Oživujeme Československo!

22.08.2020
Poďte sa s nami pozrieť, ako vyzerá (možno) korona na živo! Experimenty na Majovi a testovanie ruskej vakcíny v priamom prenose! Vedľajšie účinky? Oživenie už neexistujúcich štátnych útvarov ako Československo a Rakúsko-Uhorsko! Chuť na čaj s polóniom! Príliš veľa výkričníkov!!! SÚŤAŽ o printy našich pupkov! (lebo prečo nie!) Poďte sa s nami zapísať do histórie pavedy!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.