#030 – Išlo vajce na vandrovku
02:21:14

#030 – Išlo vajce na vandrovku

16.10.2020
Pripojte sa ku nám pri dnešnej mentálnej prechádzke! Bola skôr sliepka alebo vajce? Spasila Európa celý svet? Treba zrušiť Benešove dekréty? Prečo sa už nevysielajú Cestoviny?!! Neuveríte tomu, ale všetky tieto veci majú spoločný menovateľ! Príjemné dve hodiny Vašich obľúbených sprostých rečí! A možno sa aj niečo nové dozviete!!! A zatvorte za sebou poklop!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.