#013 – Kramárov prštek a zadok skazy
02:00:42

#013 – Kramárov prštek a zadok skazy

12.06.2020
Kramárov prst priniesol vlnu nebývalého aktivizmu a odliatok Oliverovej mozgovne situácii tiež veľmi nepomohol. Bolo toto rozhorčenie oprávnené? Prečo sú starí herci vadní? Čo s tým majú vymydlení barani?! Máme ešte zvyšky zdravého rozumu? Dozviete sa v novej časti Morálnej výšiny!  

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.