#011 – Neber drogy, lebo nepôjdeš na Mars
02:16:34

#011 – Neber drogy, lebo nepôjdeš na Mars

30.05.2020
Malý krok pre predavačky, veľký krok pre ľudstvo  a krok späť do stredoveku…?! Bude mať Slovensko novú kastu? Bude táto kasta zo dňa na deň chudobná a rožky studené?  Toto, aj iné zdanlivo nesúvisiace zbytočnosti sa dozviete v najnovšom diele Morálnej výšiny! Zdieľanie sa počíta za päť Otčenášov u vášho miestneho inkvizítora!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.