#032 – Nech žijú trans ľudia
01:16:48

#032 – Nech žijú trans ľudia

01.11.2020
Odpustite nám tento titulok, ktorý je veľmi zavádzajúci – alebo aj nie! Ideme sa schuti zakusnúť do (možno nie príliš) ďalekej budúcnosti? Alebo tam už žijeme? Prečo toľko neistoty?! Lebo sa ideme baviť o transhumanizme! Politický smer, filozofia, súbor vedných odborov či len trend medzi “cool kids”? Poďte to s nami zistiť! Nech žijú chrómované prsia!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.