#025 – Penetračný chtíč
01:48:43

#025 – Penetračný chtíč

12.09.2020
Je sex v titulke clickbait?! Nie, ak je ho v tejto časti neúrekom! Pridajte sa ku amatérskym sexuológom z Morálnej výšiny a podťe skúmať vznik orientácie, sexuálne preferencie , mémy o sexi blondínkach a iné (ne)chutnosti! Máme otázky na všetky odpovede, žiaden fetiš sa pred nami nebude ponižovať! Okrem toho Šaňovho teda, to je fakt bizár… A každý like a subscribe bude odmenený tisícom swipeov do prava na Tindri!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.