#024 – Humor cez nás neprejde
01:17:01

#024 – Humor cez nás neprejde

05.09.2020
V tejto časti začneme vo veľmi nadnesenom duchu, dokonca možno budeme aj zábavní. ALE! Ako sa dnes dozviete, humor cez nás (alebo aj iných samozvaných strážcov morálky) NEPREJDE! Je povedanie nevhodného vtipu problém? Zneužívajú to rôzni -isti? Má mať humor hranice? Zistite v najnovšej epizóde Morálnej výšiny!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.