#014 – Deväť kruhov huňatého pekla
02:04:49

#014 – Deväť kruhov huňatého pekla

19.06.2020
…A v ôsmy deň Boh riekol: “Nuda tu je, nech ľuďom prepína! ”. A ľudia pobehovali v plyšových kostýmoch a treli sa o seba. A nebolo to dobré. V deviaty deň si Boh “údajne” išiel kúpiť cigarety…Nasaďte si s nami protichemické obleky a vitajte v deviatom kruhu pekla – furry komunita! Ale rýchlo, nezdržíme sa! Legenda hovorí, že za sto zdieľaní sa Boh vráti (aj s cigaretami) a spraví poriadky! Tak načo čakáte?!

Podcast Morálna výšina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.