39# Aj zlá investícia môže byť dobrá. Ak sa z nej poučíš - Martin Babocký
49:07

39# Aj zlá investícia môže byť dobrá. Ak sa z nej poučíš - Martin Babocký

12.09.2020

Martin Babocký vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Má 3-ročné skúsenosti z Privátneho bankovníctva, pracoval aj ako akciový analytik pre hedge fond Infinity Capital. Potom sa stal Investičným analytikom pre Fincentrum. Momentálne spravuje investície klientov ako investičný sprostredkovateľ. Má svoj vlastný youtube kanál s názvom Martin Babocky.

KLUB INVESTOROV 

https://patron.podbean.com/KLUBINVESTOROV

alebo na www.investiciaslovensko.sk

Podcast MONEY TALKS PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.