KLUB INVESTOROV 5 - Bohatý otec Chudobný otec - Bohatí tvoria peniaze
10:37

KLUB INVESTOROV 5 - Bohatý otec Chudobný otec - Bohatí tvoria peniaze

28.10.2019

Bohatý otec nám prezradí, ako sa mu podarilo predať dom, za ktorý nemusel nič platiť. Opäť si pripomenieme prečo je potrebné investovať do svojej finančnej gramotnosti a prečo je odvaha konať dôležitejšia ako dobré vysvedčenie.

Príjemné počúvanie :)

Podcast MONEY TALKS PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.