Petr Fiala na Pohoda on the Ground: Som rád, že sme s Mňága a Žďorp nepremárnili príležitosť
29:00

Petr Fiala na Pohoda on the Ground: Som rád, že sme s Mňága a Žďorp nepremárnili príležitosť

19.07.2021

Tretí deň na Pohoda on the Ground. Z pódia klubu Stromoradie už zneli CHVM, Edo Klena, Chiki liki tu-a a v čase začínajúceho koncertu Bez ladu a skladu sa stretávam v artist village s Petrom Fialom z Mňágy a Žďorp, kapely, ktorá je tento večer čerešničkou na torte pre slovenské skupiny. Vypočujte si podcast s našim prvým "zahraničným" hosťom.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.