Miky Murin: Z jedného hudobného nápadu vznikla kapela Rawsonic
31:55

Miky Murin: Z jedného hudobného nápadu vznikla kapela Rawsonic

06.12.2021

Nová slovenská kapela Rawsonic sa netají zahraničnými ambíciami. Hudba inšpirovaná postgrunge a južanským rockom, texty inšpirované reálnym životom. Hosťom podcastu MojaMuzika je gitarista a spevák Miky Murin.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.