Braňo Gotthardt: Úprimnosť mi otvára dvere do sveta hudby
34:21

Braňo Gotthardt: Úprimnosť mi otvára dvere do sveta hudby

21.06.2021
Dnešným hosťom Podcastu MojaMuzika Špeciál je režisér a majster strihu Braňo Gotthardt, ktorý roky tvorí kultúrny magazín Umenie pre RTVS vysielaný každý týždeň na Dvojke. Zároveň režíroval Klubtúru, ktorá mapuje aktuálnu situáciu v slovenských hudobných kluboch. Roky spolupracuje s Martinom Valihorom na One Day Jazz Festivale, ktorý mu otvoril dvere do jazzového sveta a čaro klasiky objavuje vďaka Jozefovi Luptákovi a jeho Konvergenciám.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.