Stromoradie na Pohoda on the Ground: Geriatria Is not dead
08:00

Stromoradie na Pohoda on the Ground: Geriatria Is not dead

10.07.2021
Stromoradie prinieslo v piatok na letisko do Trenčína silný program. Kurátor pódia, Martin Višňovský pozval na spoločný koncert kapely, ktoré poväčšine hrali na Pohode od roku 1998. Po dlhej dobe bolo možné užiť si v jeden deň koncerty kapiel Chór Važských muzikantov, Chiki liki tua- Bezladu a skladu, Mňágy a Žďorp, Korai Trancemission a Eda Klenu, ktorý si tu odkrútil svoju premiéru.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.