Patrik Korinok z I Am Planet: Záznamy ticha sú inšpirované Liptovom nie preto, že je v kurze
26:41

Patrik Korinok z I Am Planet: Záznamy ticha sú inšpirované Liptovom nie preto, že je v kurze

09.08.2021

Sólový umelec Patrik Korinok známy pod pseudonymom I Am Planet vystúpil na Pohoda on the Ground, kde sme sa rozprávali o jeho sólovom pôsobení, inšpiráciách domovom, výtvarnom umení a novinke Záznamy ticha venovanej liptovskému maliarovi Zoltánovi Palugyayovi.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.