Barbora Repková: Milujem tvoriť v slovenskom jazyku
35:35

Barbora Repková: Milujem tvoriť v slovenskom jazyku

25.08.2021

Speváčka a skladateľka Barbora Repková zo Starej Ľubovne vyštudovala masmediálnu komunikáciu v Prešove, momentálne pôsobí v Košiciach. Venuje sa hudbe, písaniu textov, divadlu aj práci v médiách. Najaktuálnejšia skladba Maľujem vlastnú tvár je predzvesťou pripravovaného sólového EP. Pôsobí v kapele 7PM, ktorú založila spoločne s gitaristom Jánom Kmecom a bubeníkom Adamom Klobušníkom. Je členkou putovného divadla Teatro Bocca, ktoré sa pripravuje na novú sezónu. Leto sa blíži k záveru a jeseň sľubuje, že o tejto talentovanej dievčine z východu budeme počuť častejšie. Sme radi, že prijala pozvanie do nášho Podcastu MojaMuzika, pretože sa o jej tvorbe, kapele a aktivitách môžeme dozvedieť viac.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.