Martin Višňovský o novom EP: Chceli sme urobiť Miles Davis platne, ale nemali sme na to rozpočet
24:10

Martin Višňovský o novom EP: Chceli sme urobiť Miles Davis platne, ale nemali sme na to rozpočet

21.12.2021

Päť nových skladieb: List, Brat, Nezmení sa nič, O.T.P. a Srdce z kamene plus intro a outro. Chiki liki tu-a predstavili prostredníctvom online koncertu k 3. výročiu hudobného klubu Stromoradie nové EP s názvom Venované pamiatke budúcich zosnulých. Krátko po jeho zverejnení sme sa stretli s Martinom Višňovským, aby sme sa porozprávali o tejto úprimnej a zároveň odvážnej nahrávke.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.