Juraj Ryban: Randal aj MMC sme postavili na dôvere. Tých, čo ma obabrali mám v malom diári
16:54

Juraj Ryban: Randal aj MMC sme postavili na dôvere. Tých, čo ma obabrali mám v malom diári

17.11.2021

Pred desiatimi rokmi začalo na scéne pôsobiť veľa promotérov a zistil som, že si robíme konkurenciu. Tak som z toho postupne vycúval, aby som ľudí netlačil dole s cenami a zbytočne nekrivil trh. Začal som sa viac venovať klubom ako takým, čiže zázemiu, technike, a celkovo manažovaniu klubov bez promotérstva, hovorí o novom začiatku Juraj Ryban v podcaste MojaMuzika Špeciál.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.