Lasky z Pary: Hraním koncertov a organizovaním festivalov stále hovoríme, že sme tu
27:06

Lasky z Pary: Hraním koncertov a organizovaním festivalov stále hovoríme, že sme tu

27.09.2021

Dlho sme striehli a oplatilo sa. Do Prešova zavítala v rámci letných koncertov kapela Para, ktorej spevák Lasky deň pred tým krstil v Michalovciach nový album kapely Ladies & Genitals. Keď Lasky prechádza cez východ, často sa zastaví hoc len na chvíľku v Stromoradí. Vytiahli sme techniku, posadili sa v sklade hudby na stoličky a nahrali pre vás ďalší diel podcastu Mojamuzika Špeciál.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.