Daniel Jenčo z White Place: Viacero ľudí bolo prekvapených, že o nás ešte nepočuli
27:51

Daniel Jenčo z White Place: Viacero ľudí bolo prekvapených, že o nás ešte nepočuli

01.11.2021

Slovenská kapela White Place zaujala na showcasovom festivale Sharpe, kde  predstavila nielen skladby z debutového albumu Room, ale aj novinky z pripravovanej druhej štúdiovky In Context, vrátane najčerstvejšieho singla Superposition. Lídrom kapely je spevák a gitarista Daniel Jenčo, s ktorým v kapele účinkuje jeho brat Majo (klávesy a elektronika), spevák už neexistujúcej kapely Frequency. Na bicie hrá Lukáš Fabián a na basgitare Stano Čorej. Tvorba White Place naberá na zaujímavých kontúrach, čoho dôkazom je aj novinka Superpostion, ktorá nám dala skvelú zámienku pre vznik tohto podcastu.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.