Pohoda on the Ground: Priebežné zhrnutie 4 festivalov s Michalom Kaščákom a reportáž z pódia Collosseum
13:10

Pohoda on the Ground: Priebežné zhrnutie 4 festivalov s Michalom Kaščákom a reportáž z pódia Collosseum

11.07.2021

Tohtoročná Pohoda bola iná v mnohých ohľadoch. Napríklad sa konala hneď päťkrát a každý deň bola polovica programu zmenená. Najdôležitejšie je, že priniesla prvé zimomriavky z dobrej muziky po veľmi dlhej dobe lockdownov, naživo stretnutia s kamarátmi, ktorých sme dlho nevideli, podarilo sa priniesť život na letisko v Trenčíne a konečne môcť robiť to, v čom sú ľudia od muziky dobrí. PS: Ďakujeme celému tímu Pohoda on the Ground a špeciálne kolektívu z Press centra, ktorý nám sprostredkoval rozhovory s účinkujúcimi. Menovite: Tono, Kristián, Mirka, Laco, Katka a 2x Lucia. Viac o slovenskej hudbe nájdeš na MojaMuzika.sk.

Podcast MojaMuzika - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MojaMuzika
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.