Podcast:Modrá vlna

Mozgová smrť NATO a bezpečnosť Európy: francúzsky pohľad

18.11.2019

V tomto jubilejnom 10. vydaní Modrej vlny sa opäť venujem francúzskemu prezidentovi pánovi Macronovi, tentokrát jeho vyjadreniam o Severoatlantickej aliancii, európskej bezpečnosti a budúcnosti Európy vôbec.

Úvahy pána Macrona o týchto témach vyvolali veľkú pozornosť politikov aj komentátorov a šum neutíchol ani po takmer dvoch týždňoch od ich zverejnenia v britskom časopise The Economist. Rovnako dlho mi trvalo, kým sa mi podarilo aspoň ako-tak si utriasť vlastné myšlienky, aby som mohol urobiť tento podcast.

Celý text rozhovoru časopisu Economist s pánom Macronom nájdete tu: https://www.economist.com/europe/2019/11/07/emmanuel-macron-in-his-own-words-english

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/modravlna/message

Podcast Modrá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK