Podcast:Modrá vlna

Modrá vlna: Zlá dohoda o predsedovi Komisie a cena za jej blokovanie – Európa nie je zahraničie – Brusel ako hlavné mesto je stá

04.07.2019

V dnešnom vydaní Modrej vlny budem hovoriť o personálnych návrhoch na top pozície v EÚ, na ktorých sa dohodli lídri členských štátov, o tom, v čom bol problém a ako sa vyriešil a tiež aká bola hra Slovenska a prečo dopadla tak, ako dopadla. Vrátim sa aj k prvým dvom pracovným cestám pani prezidentky Čaputovej, ku spôsobu, akým ich zarámcovala a čo nám tým chcela povedať. A budem hovoriť aj o reakciách na môj status o hlavnom meste, ktorý som o návšteve pani prezidentky v Bruseli napísal na fejsbúk.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/modravlna/message

Podcast Modrá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK