Podcast:Modrá vlna

Počítanie poslaneckých hlasov - Politik ako priesečník pôvodu, ambície a tvrdej práce - Odpoveď na otázku: očakávané top témy eu

12.07.2019

O európskej parlamentnej matematike v súvislosti s hlasovaním o návrhu postaviť na čelo Európskej komisie nemeckú ministerku obrany Ursulu von der Leyen. O tom, čo kvalifikuje politika na top funkciu v EÚ. A nakoniec odpoveď na otázku poslucháčky.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/modravlna/message

Podcast Modrá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK