Podcast:Modrá vlna

Turci, Kurdi a Európa

15.10.2019

Témou 8. epizódy podcastu Modrá vlna je invázia Turecka do severnej Sýrie z európskej – a slovenskej – perspektívy. Je to náročná téma a preto sa vôbec nečudujem, že zabrala väčšinu priestoru v dnešnej výnimočne dlhej epizóde Modrej vlny.

Ale keďže verný poslucháč Tomáš nahral aj otázku týkajúcu sa zamestnávania v Európskej komisii, poviem pár viet aj k tomu. Ale naozaj len pár, pretože presné informácie sú k dispozícii priamo na stránkach Komisie:

EPSO:

https://epso.europa.eu/home_sk

Štatistiky o zamestnancoch:
https://ec.europa.eu/info/about-european-commission/organisational-structure/commission-staff_en#distribution-by-nationality-of-eu-institutions-staff

No a dnes mám pre vás po prvýkrát v histórii podcastu Modrá vlna pripravenú aj SÚŤAŽ!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/modravlna/message

Podcast Modrá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK