Podcast:Modrá vlna

Pellegrini, Macron a rozširovanie EÚ na Balkán

24.10.2019

Zamyslenie nad rozširovaním Únie smerom na Balkán a nad dôvodmi, ktoré viedli Francúzsko k tomu, aby  zablokovalo začatie predvstupových rozhovorov medzi EÚ na jednej strane a Severným Macedónskom a Albánskom na strane druhej. Ale tiež nad tým, prečo majú politici na Slovensku opačný názor, ako francúzsky prezident a ako v podpore balkánskeho rozširovania vládne vzácna zhoda medzi vládou, opozíciou a prezidentkou.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/modravlna/message

Podcast Modrá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK