Ján Tribula naživo priamo z osady v Žehre

22.04.2020
Správy sledujeme denne. Minútu po minúte. Niektoré sú smutné, niektoré vzbudzujú nádej. Napríklad včera sme sa dozvedeli, že všetkých 117 testov na koronavírus z Vŕbnice pri Michalovciach bolo negatívnych. Ale v karanténe naďalej ostáva takmer polovica obce. My toto všetko pozorujeme z diaľky. Ale viem o niekom, kto je tam, priamo v teréne, v rómskych osadách... A nie je to nik iný ako hviezdny redaktor Markízy, Jano Tribula. Naživo priamo z osady v Žehre

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK