Rasťo Kopina premiéruje nový klip k singlu Architekti šťastia

22.01.2020
Nocadeň po vydarenom klipe k singlu Svitanie predstavujú ďalší skvelý klip! Singel z posledného albumu Auróra Architekti šťastia  dostal opäť pekný filmový klip, ktorý. Rasťo Kopina prezradil aj to, čo spája tento singel s Petrom Nagyom. Mišo a Táňa zisťovali viac v rozhovore.

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK