Prvý Slovák, ktorý prešiel pešo z Mexika do Kanady. Ako prežiť 4280 km za 174 dní a koľko to stojí?
23:25

Prvý Slovák, ktorý prešiel pešo z Mexika do Kanady. Ako prežiť 4280 km za 174 dní a koľko to stojí?

19.03.2019
"Ahoj, hľadám parťáka na Pacifickú hrebeňovku. Strávime spolu viac ako pol roka, od rána do večera budeme kráčať americkou prírodou, Prejdeme spolu 4280 km...." Tak asi takto nejako sa začal príbeh Mila, ktorý sa rozhodol ako prvý Slovák prejsť Pacific Crest Trail.Milo Danišek je "thru hiker" turista z Višňového, ktorý prešiel slávnu Pacifickú hrebeňovku. Aby ste mali predstavu - je to od Mexických hraníc po Kanadu. Pešo. 4280 km. Ak to máte do práce 20 km, tak si predstavte, že chodíte pešo tam a späť 214 dní.Milo to prešiel za 174 dní. S človekom, ktorý sa mu ozval na inzerát. Pavlom z Česka.  Naša Táňa Mila vyspovedala a tu je jeho šialený príbeh plný krásnych zážitkov! https://www.expres.sk/176435/prvy-slovak-ktory-presiel-peso-z-mexika-do-kanady-ako-prezit-4280-km-za-174-dni-a-kolko-to-stoji/

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.