Maja z Komárna vyrába alternatívu mikroténových vreciek
03:13

Maja z Komárna vyrába alternatívu mikroténových vreciek

04.06.2019
Ak chcete igelitku, tak si za ňu zaplaťte. Takto sa obchodom v Európe podarilo znížiť spotrebu igelitiek o 80 percent. Mikroténové vrecúška, ktoré sú naďalej zadarmo, však naďalej trháme ako diví. Jeden reťazec priznal, že v jeho pobočkách sa minulý rok spotrebovalo cez 108 miliónov vreciek... Celý článok: https://www.expres.sk/184762/maja-z-komarna-vyraba-alternativu-mikrotenovych-vreciek/

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.