Cestujú po svete po jednej káve!
04:35

Cestujú po svete po jednej káve!

27.02.2019
Vieš si predstaviť, že by si sa s niekým videl úplne po prvýkrát naživo... a okamžite by si s tým človekom šiel cestovať? Na niekoľko týždňov. A do zahraničia? Nie...? Tak sa zoznám s dvojicou, ktorá to dala... Celý článok: https://www.expres.sk/174351/cestuju-po-svete-po-jednej-kave/

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.