Dominika Cibulková ukončila kariéru. Mišo zisťoval, kedy toto rozhodnutie vzniklo

18.11.2019
Dominika Cibulková minulý týždeň vo veku 30 rokov ukončila svoju úžasnú kariéru, ako najúspešnejšia slovenská tenistka v histórii. Vypočujte si jej rozhovor s našim Mišom Sabom, v ktorom sa veľmi otvorene rozprávajú o tom, kedy rozhodnutie skončiť vzniklo. A áno, Mišo položil aj TÚ otázku, ktorá zaujíma všetkých. Dominika Cibulková prekvapila svoju najväčšiu fanúšičku. Jej nasledovníčku, 11-ročnú Sophiu, ktorej nielen venovala svoju knihu „Tenis je môj život“, ale aj jeden nečakaný a na konci, aj uplakaný telefonát..., https://www.expres.sk/202916/dominika-cibulkova-ukoncila-karieru-miso-zistoval-kedy-toto-rozhodnutie-vzniklo/

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK