Rugby na Slovensku: Táňa v obývačke vyspovedala manžela, reprezentanta slovenského rugby

24.10.2019
Futbal je 45 minút pretvárky, že ťa niečo bolí. Rugby je 40 minút pretvárky, že ťa nič nebolí. Aktuálne prebiehajú v Japonsku Majstrovstvá sveta v rugby. Pred nami sú semifinálové a finálové zápasy. Ti budú sledovanejšie ako olympiáda. U nás sa ale o rugby veľa nehovorí. Keď, tak sa zvykne často mýliť s Americkým futbalom. O čom je rugby, aké sú jeho základné pravidlá, koľko máme na Slovensku rugby klubov a ako vyzerajú aktuálne majstrovstvá. O tom som doma v obývačke rozprávala Táňa Székely so svojim manželom – reprezentantom slovenského rugby.

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK