Skutočný príbeh tínedžeriek, ktoré vypátrali chráneného svedka
03:25

Skutočný príbeh tínedžeriek, ktoré vypátrali chráneného svedka

17.10.2018
Zlé jazyky tvrdia, že v každej partii je jedna žena, ktorá do niekoľkých minút dokáže zistiť absolútne všetko. Ak je napríklad nejaký nový objekt na obzore, tak stačí zopár minút a je jasno v tom, ako sa volá, kedy sa narodil, s kým v minulosti chodil, kde bol v treťom ročníku na základnej škole v tábore, či je darcom krvi, či má dlh v sociálnej poisťovni. Jednoducho všetko. Nazývajme to „ženská informačná služba“. Ale toto ťa posadí na zadok!   Vypočujte si príbeh šiestich tínedžeriek - pod vedením Bratislavčanky Veroniky - ktoré desať rokov dozadu vypátrali človeka zaradeného do programu na ochranu svedkov!

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.