Celeste Buckingham prehovorila o svojom ťažkom období

05.12.2019
Pred pár dňami vyšla kniha Nevyhorení, v ktorej je rozpísaných 21 skutočných príbehov viac, či menej známych ľudí, ktorí si prešli vyhorením, duševným prázdnom. Medzi tými ľuďmi je aj speváčka Celeste Buckingham, ktorá bola natoľko statočná, že s Mišom a Táňou o svojom ťažkom období prehovorila.

Podcast Mišo a Táňa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK