Dajte pokoj s chudnutím do plaviek
26:22
Podcast: Mimóza

Dajte pokoj s chudnutím do plaviek

30.04.2021

Vláda cez týždeň schválila kultúrny semafor. Jedno z najviac zasiahnutých odvetví tak konečne môže fungovať aspoň za akých-takých podmienok, aj keď sa hneď po zverejnení pravidiel ozvalo viacero zasiahnutých umelcov a umelkýň s pripomienkami.  Opatrenia pre kultúru musí ešte spracovať Úrad verejného zdravotníctva, no hneď ako tak spraví, budú sa môcť napríklad ľudia vrátiť do divadiel.

Bolo to zvláštne predstavenie. Oscarovej noci, ktorá sa oproti normálnemu februárovo-marcovému dátumu presunula na apríl, takisto panovala pandémia. Miesto noblesného exkluzívneho večera, ktorý sleduje celý svet, sa aj táto udalosť musela uskromniť a uspokojiť s obmedzeným prevedením programu.

Už onedlho tu máme riadne leto. Výzvy o tom, ako schudnúť do plaviek, pribúdajú s blížiacimi sa slnečnými dňami v médiách, rečiach kamarátov a známych, či na sociálnych sieťach, v podstate všade, kam sa pozrieme. Radia nám, ako dosiahnuť tie dokonalé letné krivky. Je jedno, či to je smerované ženám, mužom, komukoľvek. Všetci vieme prežívať úzkosť a stres z toho, ako vyzeráme.

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Mimóza a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Mimóza.

Podcast Mimóza je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.