Škótske ženy, tie sa majú, poézia je opäť cool a večné manželstvo
26:27
Podcast: Mimóza

Škótske ženy, tie sa majú, poézia je opäť cool a večné manželstvo

28.11.2020

Sú dve. Herečky, jedna z národného divadla a druhá z undergroundovej nezávislej scény. Jana Kovalčiková a Lenka Libjaková. A komentujú: správy z domova aj zo sveta, ale tak trochu inak. Víkendový podcast Mimóza prináša pozitívny a niekedy aj trošku dekadentný pohľad na život.

Témy tohto týždňovej Mimózy: Škótsko odhlasovalo bezplatný a univerzálny prístup k menštruačným potrebám, Desiatky ľudí prespali vo štvrtok na znak solidarity s ľuďmi bez domova pod holým nebom, Český miliardár Karel Janeček investuje viac ako 2 600 000 eur, do sociálnej siete Poetizer, na ktorej sa užívatelia vyjadrujú pomocou básní a britská kráľovná Alžbeta II. a princ Philip oslávili 73. výročie svadby.

Všetky podcasty denníka SME si môžete vypočuť na jednom mieste na podcasty.sme.sk.

Podcast Mimóza je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.