Svadba a milovanie pred kamerou, aby ste nežili v hriechu
27:57
Podcast: Mimóza

Svadba a milovanie pred kamerou, aby ste nežili v hriechu

30.01.2021

Sú dve. Herečky, jedna z národného divadla a druhá z undergroundovej nezávislej scény. Jana Kovalčiková a Lenka Libjaková. A komentujú: správy z domova aj zo sveta, ale tak trochu inak. Víkendový podcast Mimóza prináša pozitívny a niekedy aj trošku dekadentný pohľad na život.

Témy tohtotýždňovej Mimózy:

Pandémia im pomohla mať svadbu podľa ich predstáv. Doma v obývačke. Mladý pár z Košíc premenil vlastnú obývačku v byte na svadobnú sieň. Viktóriu a Martina neodradili pred vstupom do manželstva ani súčasné protipandemické opatrenia.

Sandersove palčiaky pomohli získať takmer dva milióny dolárov pre charitu. Podarilo sa mu ich získať vďaka predaju ručných výrobkov, ktoré začal ponúkať po inaugurácii prezidenta Joea Bidena. Sú odkazom na jeho pletené palčiaky, v ktorých na inauguráciu prišiel a ktoré tak zaujali, že zo 79-ročného politika urobili hviezdu sociálnych sietí. 

Keira Knightley už nebude nakrúcať sexuálne scény, pred mužmi sa viac nevyzlečie. Pridala sa tak k ďalším hercom a herečkám, ktorí trvajú na klauzule v zmluvách, že sexuálne scény nenakrúcajú.

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Mimóza.

Podcast Mimóza je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.