Ladne oprašujeme disco a orgie zástancu tradičnej rodiny
22:19
Podcast: Mimóza

Ladne oprašujeme disco a orgie zástancu tradičnej rodiny

05.12.2020

Sú dve. Herečky, jedna z národného divadla a druhá z undergroundovej nezávislej scény. Jana Kovalčiková a Lenka Libjaková. A komentujú: správy z domova aj zo sveta, ale tak trochu inak. Víkendový podcast Mimóza prináša pozitívny a niekedy aj trošku dekadentný pohľad na život.

Témy tohtotýždňovej Mimózy:

Zamestnanci musia mať mimo pracovných hodín možnosť vypnúť elektronické zariadenia bez toho, aby im hrozili nejaké postihy, maďarský europoslanec József Szájer známy, ako obhajca tradičnej rodiny sa zúčastnil, na zakázanom večierku, ktorý belgické médiá opísali ako sexuálne orgie, Komisia OSN pre narkotiká vyradila marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog a Kylie Minogue je späť a s novým albumom ladne oprašuje disco.

Podcast Mimóza je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.