Najebaný
05:18
Podcast: Meliško

Najebaný

28.01.2021
Laco sa vracia po ťažkom dni v krčme domov. Zatiaľ čo on by rád relaxoval pri počúvaní kolied, Etela mu svojou tichou prítomnosťou nechce dať pokoj. Laco sa v opojení vianočnou atmosférou preriekne a vyzradí jej detajlný plán jej fyzickej likvidácie

Podcast Meliško je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.