Nos
06:14
Podcast: Meliško

Nos

04.02.2021
Etele nie je jedno čo sa deje s našou planétou a tak Laca upozorni na zbytočne svietenie. To ale nemala robiť keďže Laco v tme zakopne a zrani si nos. Krvácanie ktoré toto zranenie prinieslo sa nedarí zastaviť a hrozí že si majster pošramoti povesť distingivaného džentlmena.

Podcast Meliško je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.