Podcast:Medzi nami

Citlivé miesta (2. séria podcastu Medzi nami)

06.07.2020

Možno sú témy, o ktorých neradi hovoríte. Možno máte nejaké citlivé miesta – ako napríklad, že nechcete mať deti. Alebo riešite svoje psychické zdravie a zaujíma vás, či nemáte popôrodnú depresiu. Možno by ste chceli vedieť, v čom sa líši bolesť mužov a žien a prečo sa hovorí, že muži neplačú. Moje meno je Michaela Žureková a ja som Soňa Jánošová. 

Spoločne pre vás pripravujeme druhú sériu podcastu Medzi nami, v ktorom sa budeme každý utorok rozprávať o chúlostivých a v spoločnosti tabuizovaných témach, o ktorých neradi hovoríme. Novú epizódu nájdete na webe denníka SME každý utorok. Nenechajte si nájsť ujsť, začíname už 7. júla.

Podcast Medzi nami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK