Zuby a tehotenstvo. Všetko, čo potrebujete vedieť

06.10.2020

Zuby v tehotenstve sú dôležitou témou, preto sa jej venujeme v treťom diele podcastu Medzi nami zubami. Náš Tomáš Olšiak z Curaprox Slovensko sa rozpráva so zubnou lekárkou MDDr. Soňou Lisou.

Okrem dobrých rád a tipov pre budúce mamičky vyvraciame aj klasické mýty, ako napríklad to, že každé dieťa stojí matku jeden zub.

V podcaste odborníčka tiež vysvetľuje, čo je tehotenský zápal ďasien, či môže röntgen škodiť plodu, na čo dbať pri výbere stravy, ale aj mnoho iného.

--

Súvisiace články:

  • Tehotenstvo je pre zuby výzvou, no nenechajte sa zbytočne strašiť: https://www.curaprox.com/sk-sk/tehotenstvo-je-pre-zuby-vyzvou-no-nenechajte-sa-zbytocne-strasit
  • 6 rád ako si udržať zdravé zuby v tehotenstve: https://www.curaprox.com/sk-sk/6-rad-ako-si-udrzat-zdrave-zuby-v-tehotenstve
  • Zuby počas tehotenstva: čo sa s nimi deje a ako sa o ne správne starať: https://aprilmagazin.curaprox.com/zuby-pocas-tehotenstva-co-sa-s-nimi-deje-a-ako-sa-o-ne-spravne-starat/

--

Ak sa vám podcast páči, nezabudnite ho ohodnotiť vo svojej podcastovej aplikácii a odporučiť známym.

--

Sledujte nás na sociálnych sieťach:

Facebook: http://www.facebook.com/curaproxslovensko

Instagram: http://www.instagram.com/curaproxslovensko/

--

Produkty Curaprox si môžete objednať aj cez náš eshop: https://shop.curaprox.sk

Ďalšie informácie nájdete na našom webe: https://www.curaprox.com/sk-sk

Podcast Medzi nami zubami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK